Fakturační a korespondenční adresa Provozovna
VODÁREK TRANSPORT a.s.
Tečovice 121, 763 02 Zlín
Česká republika
IČ:26910748 | DIČ:CZ26910748
Číslo účtu:3655782/0800
E-mail: info@vodarek-transport.cz
VODÁREK TRANSPORT a.s.
areal Agropodnik, a.s.
Kvítkovická 1386
76361 Napajedla
Česká republika
CIZ_8546
Radim VODÁREK Radka VODÁRKOVÁ Ing. Alexandr MILKO
Jednatel Ekonom Finanční manažer
Mob: +420 777 787 707 Mob: +420 777 787 708 Mob: +420 777 787 081
Tel: +420 577 102 891 Tel: +420 577 102 890 Tel: +420 577 102 890
Fax: +420 577 102 859 Fax: +420 577 102 859 Fax: +420 577 102 859
radim@vodarek-transport.cz radka@vodarek-transport.cz alexandr@vodarek-transport.cz
Martin BLÁHA, Dis. Naděžda VLČKOVÁ Jan JAROŠ
Mezinárodní dispečer Mezinárodní dispečer Mezinárodní dispečer
Mob: +420 777 787 514 Mob: +420 777 484 807 Mob: +420 774 787 225
Tel: +420 577 102 891 Tel: +420 577 102 891 Tel: +420 577 102 891
Fax: +420 577 102 859 Fax: +420 577 102 859 Fax: +420 577 102 859
martin@vodarek-transport.cz nadezda@vodarek-transport.cz jan@vodarek-transport.cz
BA Sylvie GOLČEVSKÁ Petr Pecháček Petr Burieta
Asistentka Vnitrostátní dispečer Mezinárodní dispečer
Mob: +420 777 484 818 Mob: +420 778 487 711 Mob: +420 778 449 467
Tel: +420 577 102 891 Tel: +420 577 102 891 Tel: +420 577 102 891
Fax: +420 577 102 859 Fax: +420 577 102 859 Fax: +420 577 102 859
sylvie@vodarek-transport.cz petr@vodarek-transport.cz Petr.B@vodarek-transport.cz
Šárka VLČKOVÁ
Obchodní oddělení
Mob: +420 775 866 813
Tel: +420 577 102 890
Fax: +420 577 102 859
sarka@vodarek-transport.cz
Ivana DRUŽBÍKOVÁ Alena GOLČEVSKÁ Ing. Pavlína RYCHNOVSKÁ
Hlavní účetní Účetní Mzdová účetní
Mob: +420 777 787 718 Mob: +420 777 484 804 Mob: +420 778 449 465
Tel: +420 577 102 833 Tel: +420 577 102 833 Tel: +420 577 102 833
Fax: +420 577 102 859 Fax: +420 577 102 859 Fax: +420 577 102 859
ivana@vodarek-transport.cz alena@vodarek-transport.cz pavlina@vodarek-transport.cz
Gabriela DRÁPALOVÁ Zuzana ŠTANGLOVÁ
Fakturantka Fakturantka/Pohledávky
Mob: +420 777 787 717 Mob: +420 778 487 709
Tel: +420 577 102 890 Tel: +420 577 102 890
Fax: +420 577 102 859 Fax: +420 577 102 859
gabriela@vodarek-transport.cz zuzana@vodarek-transport.cz
Mirka URBÁŠKOVÁ Ing. Jana POSPÍŠILOVÁ Barbora DOLEŽELOVÁ
Referentka Referentka  Referentka nákupu
Mob: +420 777 787 710 Mob: +420 777 484 808 Mob: +420 777 787 085
Tel: +420 577 102 890 Tel: +420 577 102 890 Tel: +420 577 102 890
Fax: +420 577 102 859 Fax: +420 577 102 859 Fax: +420 577 102 859
mirka@vodarek-transport.cz jana@vodarek-transport.cz barbora@vodarek-transport.cz
Bc.Kristýna Vaďurová
Pojištění-Kvalita-Likvidace škod
Mob: +420 778 487 706
Tel: +420 577 102 890
Fax: +420 577 102 859
kvalita@vodarek-transport.cz
Lukáš MATULÍK Radim VODÁREK Roman VICENÍK
pneuservis Vedoucí servisu       Hlavní mechanik
Mob: +420 604 356 418 Mob: +420 777 787 707 Mob: +420 778 449 471
pneu@vodarek-transport.cz Tel: +420 577 102 891
Fax: +420 577 102 859
servis@vodarek-transport.cz
Jana Frantíková Zuzana Urbášková
Sklad/Příjem zakázek Sklad/Příjem zakázek
+420 778 487 705 +420 608 478 074
David Zvonek
Mob: +420 777 338 564
admin@vodarek-transport.cz