Školení LOHR servis

Udržet krok s konkurencí není v dnešní době jednoduché a kdo chce uspět, musí na sobě pořád pracovat a rozvíjet se. Ve spolupráci s úřadem práce, jsme zajistili pro naše dva automechaniky pány Válka a Viceníka, ve dnech 14.-16.9.2015, odborné školení na údržbu a opravy nástaveb značky LOHR v samotném srdci výroby, francouzském městě Duppigheim. Školení bylo velmi poučné a bylo velkým přínosem pro zlepšení kvality servisu na našich nástavbách tohoto výrobce. I samotní mechanici uznali, že školení bylo nad jejich očekávání. Hodně věcí z praxe a spoustu zodpovězených dotazů jim určitě pomůže v jejich práci na dílně i v terénu.

Celkově naši mechanici zanechali velmi dobrý dojem. Jejich zkušenosti, zručnost a hlavně ochota se učit novým věcem a také velmi profesionální vystupování vedlo k tomu, že se společnost Vodárek Transport a.s. může ucházet o to, stát se teprve třetím autorizovaným servisem Lohr v České republice. Děkujeme všem za skvělou reprezentaci firmy.

Image module
div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.vodarek-transport.cz/wp-content/uploads/2017/09/20173.jpg);background-size: contain;background-position: top center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 340px;}