Společnost VODÁREK TRANSPORT a.s. je jedním z předních přepravců automobilů v České republice a je klíčovou součástí logistické skupiny L7 Group, největšího poskytovatele služeb v oblasti přeprav vozidel, logistiky domácích spotřebičů a souvisejících servisních služeb na trhu.
Z malé rodinné firmy založené v roce 1996, jež začínala s jedním přepravníkem, se stala konkurence schopná, moderní společnost se stabilním místem na trhu. V současné době má více než 100 stálých zaměstnanců a  disponuje 60 vlastními přepravníky s maximální kapacitou 1 – 10 osobních automobilů. Jedná se výhradně o moderní kamiony značek Mercedes-Benz a Volvo v emisní třídě EURO VI.
Společnost VODÁREK TRANSPORT a.s. zajišťuje přepravy v rámci celé EU a zároveň ve Švýcarsku a Norsku. Přesto, že je firma hrdým partnerem velkých automobilek jakými jsou Škoda, VW/Seat/Audi, Toyota či Hyundai, řídí se sloganem „every car counts“ – což znamená, že každé auto se počítá a je stejně důležité. Proto realizujeme přepravy již od 1 kusu a snažíme se maximálně vyhovět individuálním přáním zákazníka.
Za účelem snižování nákladů a rozšíření nabídky služeb jsme se počátkem roku 2013 rozhodli otevřít vlastní autoservis a pneuservis. Tyto zařízení jsou vybaveny moderní technikou, která spolu s odbornými znalostmi našich techniků zajišťuje plynulý chod našeho vozového parku. Jsme tu také pro veřejnost, proto neváhejte využít našich služeb.

Pokud máte zájem o vytvoření nezávazné cenové nabídky ať na přepravu automobilů, servisu nákladních vozidel či pneuservis, vyplňte příslušný formulář v sekci POPTÁVKA.

Naše firma se neustále vyvíjí a dbá na dodržování veškerých požadavků standardů kvality a bezpečnosti a od roku 2009 jsme hrdými nositeli certifikátů ISO 9001:2016 a ISO 14001:2016

Image module
0
Image module
0