Rozšiřujeme spolupráci s CarsOnTheWeb

Rozšiřujeme spolupráci s CarsOnTheWeb

Vodárek Transport a.s. rozšiřuje svoji spolupráci s CarsOnTheWeb

Jeden z předních českých přepravců automobilů, společnost Vodárek Transport a.s., rozšiřuje svoji spolupráci s online automobilovým aukčním portálem, společností CarsOnTheWeb. Oba partneři jsou si jistí, že díky této spolupráci zvýší své aktivity v České republice a Slovenské republice.
Společnost Vodárek Transport a.s. v loňském roce oslavila 20.výročí působení na trhu. Dospěla v silnou a stabilní společnost, která je spolehlivým partnerem jak svým zákazníkům, tak svým obchodním partnerům. Její služby využívá řada nadnárodních společností jako např. Škoda, VW/Seat/Audi, Toyota či Hyundai. Přesto jejich slogan „every car counts..“ dává jasně najevo, že každé auto se počítá a je důležité.
„Pokud chce firma v dnešní době uspět, musí umět reagovat na situaci na trhu. Za těch 20 let podnikání jsem musel čelit různým výzvám a přizpůsobit se poptávce. Náš slogan naprosto vystihuje podstatu naší společnosti – tj. individuální přístup ke každému zákazníkovi“, říká člen představenstva, pan Radim Vodárek.
Byla to přesně ona schopnost přizpůsobit se, která svedla před třemi lety tyto dvě společnosti dohromady. Od roku 2014 společnost Vodárek Transport a.s., zajišťuje přepravu pro české a slovenské zákazníky společnosti CarsOnTheWeb a to za fixní sazbu a v rozumné dodací lhůtě. V tuto dobu společnost Vodárek Transport a.s. pokrývá téměř 40% všech požadavků na přepravu na Slovensko. Požadavky na přepravu českých zákazníků pokrývá zhruba z 20%.
Dnes ale CarsOnTheWeb ve spolupráci se společností Vodárek Transport a.s. nabízí doplňkové služby spojené s přepravou. Obchodníkům s automobily, kteří koupí vůz na aukci CarsOnTheWeb bude jejich vozidlo doručeno na vyhrazené místo ve společnosti Vodárek Transport a.s. v Napajedlech u Zlína a po příjezdu bude podrobeno důkladné kontrole.
„Především ale v rámci toho balíčku nabízíme oddálení platby. Pokud si zákazníci objednají přepravu do České nebo Slovenské republiky, zaplatí za vozidlo těsně předtím, než dorazí do předem vymezeného prostoru společnosti Vodárek Transport a.s. Tímto způsobem si mohou peníze déle podržet nebo použít na nějakou další zajímavou nabídku“, říká Jan Van Orshoven, provozní ředitel společnosti CarsOnTheWeb and iniciátor spolupráce obou společností.
Obě společnosti vidí v nabízení této doplňkové služby spojené s přepravou příležitost ke zvýšení prodeje a objemů přepravy, což se pozitivně projeví na cenách přeprav a dodacích lhůtách. Z této služby pak budou těžit všechny zúčastněné strany, jak obě společnosti, tak zákazník.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.vodarek-transport.cz/wp-content/uploads/2017/09/20173.jpg);background-size: contain;background-position: top center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 340px;}