Servis a pneuservis nákladních vozidel

Servis nákladních vozidel

Počátkem roku 2013 jsme zahájili servis nákladních vozidel. Za účelem zefektivnění a rozšíření nabídky služeb jsme se spojily s naší sesterskou společností Master Truck s.r.o., která sídlí v Měšicích u Prahy, a staly se tak jednou ze třech poboček této společnosti.

Urychlila se tak dodávka náhradních dílů a využití kapacity nových prostor. Cílem je zajistit nejen plynulý chod naší flotily, ale také zajistit profesionální servisní služby dalším regionálním dopravcům v okolí. K dispozici máme dvě montážní jámy, a dílnu o rozloze 800m2. Specializujeme se na opravu nástaveb pro přepravu osobních vozidel Kässbohrer a Lohr. Naše dílna pro servis nákladních aut je vybavena válcovou zkušebnou brzd od Firmy MAHA consulting v té nejvyšší řadě s označením Eurosystem IW7 a diagnostikou WABCO. Provádíme výměny hydraulických hadic, opravy hydrauliky, opravy šroubovic, a kompletní údržby přepravníků a všech nákladních vozidel.

Kamil Paták
E-mail: kamil.patak@mastertruck.cz
Tel: +420 778 449 471

Pneuservis

Náš nákladní pneuservis disponuje skladem pneumatik značek Michelin, Continental, Goodyear, Hankook a to vždy minimálním počtu 100ks. Jsme přímými zástupci značek MIchelin a Continental.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat

Lukáš Matulík
E-mail: lukas.matulik@mastertruck.cz
Tel: 604 356 418

Image module
Image module
Image module
Image module